TS Ballare – zahájení tanečního roku 2017/2018

Hned první týden v září jsme zahájili taneční školní rok v TS Ballare.

TS Ballare – zahájení tanečního roku 2017/2018

 

Hned první týden v září jsme zahájili taneční školní rok v TS Ballare. Přivítali jsme přes dvacet nových malých tanečníků ve skupině Medvídci a také několik dalších, kteří se zapojili do stávajících skupin.

Všechny týmy začaly nacvičovat nové choreografie, které předvedou na taneční akademii v únoru a dále s nimi budou vystupovat na soutěžích a společenských akcích.

Jednou takovou akcí byl koncert Police Symphony Orchestra dne 21.10.2017 v náchodské hale. Byli jsme osloveni hudebníky, abychom s nimi vystoupili na této akci, která byla zaměřená tematicky na sport a vše kolem něj. Naše roztleskávačky během tří dnů natrénovaly 5 sestav, což bylo velice náročné. Odměnou však byla úžasná atmosféra zcela vyprodané haly, spolupráce s hokejovým maskotem a také vystoupení se zpěvákem Ondřejem Rumlem. Akce se velice vydařila a děvčata získala nové zkušenosti.

Nyní nás do Vánoc ještě čeká vystoupení na Skautském plese, večírku společnosti Takata, maturitním plese a také na Hrátkách s Barborkou, které pořádá město Rtyně v Podkrkonoší. O vánočních svátcích si trochu odpočineme a poté už zahájíme soutěžní taneční sezónu.

Za TS Ballare přejeme všem klidný a pohodový předvánoční čas…